Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Kargo Yöntemleri Mevcut?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Yurt İçi Kargo Ve MNG Kargo firmasıdır. Ürünler sizlere anlaşmalı olduğumuz kargo ile aynı gün içersinde gönderilir.

Siparişim Ne Zaman Elime Ulaşır?

Sitemizden satın aldığınız ürünler genel olarak 1-3 iş günü içersinde size teslim olmak üzere adresinize veya talep ettiğiniz kargo şubesine ulaşır. Bu süre ancak kargo firmalarının güncel yoğunluklarına göre 2-5 iş gününe uzayabilir.

 

Yapılan Ödemeler Güvenlimi

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Siparişim Ulaşmadı Ne Yapmaylım?

Sayfamızda bulunan iletişim araçlarından bizimle iletişime geçiniz ilgili sipariş numarası ile destek isteyebilirsiniz

Kargo Adresimi Bulamazsa?

Kargo  firması sizi adresinizde bulamazsa bağlı olduğunuz kargo şubesine siparişiniz yönledirilir. Siparişinizi kargo şubesinden teslim alabilir veya bizimle iletişime geçerek tekrardan dağıtıma cıkarılması yönünde talepte bulunabilirsiniz

Sipariş Verilen Ürünler Ne Zaman Teslim Edilir?

Yapılan alışverişler 1-3 iş günü içersinde teslim olmaktadır.Bu süre ilgili kargo firmasının yoğunluğuna göre nadiren 2-5 iş gününe uzayabilmektedir.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Sizemize [email protected] E-Posta Adresinden veya Whatsapp destek hattından 7/24 Ulaşabilirsiniz.

Taksit Seçeneği Varmı?

Web Sitemizde tüm kredi kartlarına 3-6-12 taksit imkanı mevcuttur.

Ürün Hasarlı Veya Bozuk Geldi?

Sizlere teslim edilen ürünleri kargo görevlisinin yanında açmanızı önemle rica ediyoruz. Ürün size hasarlı gelirse lütfen kargo hasar tespit raporu tutturunuz.